Aktualności

Powiatowy Turniej Mini Piłki Siatkowej Dziewcząt

Dnia 9 marca 2011 r. w ZSPiG w Pudliszkach odbył się Powiatowy Turniej Mini Piłki Siatkowej Dziewcząt. Wzięły w nim udział 3 drużyny z: Pudliszek, Krobi i Pępowa. W turnieju tym nasza drużyna zajęła II miejsce pokonując drużynę z Pępowa 2:0 i ulegając po tie breaku drużynie z Pudliszek. Naszą szkołę reprezentowały uczennice klas VIa i VIb szkoły podstawowej: Dominika Biernaczyk, Maria Łagódka, Zuzanna Wieczorek, Adrianna Klupś, Kamila Bodzioch, Matra Grund, Małgorzata Cichowska, Małgorzata Taterka, Anna Nowacka, Małgorzata Jańczak, Patrycja Wojciechowska. Do turnieju przygotowali je: pani Violetta Skrzypczak i pan Dariusz Kreczmer.

Zapraszamy do oglądnięcia fotogalerii z tego wydarzenia

Wielkopolskie Igrzyska Młodzieży Szkolnej  w piłce siatkowej

W dniu 3 marca 2011 r. w Jutrosinie uczniowie klasy VIa Zespołu Szkoły Podstawowej im. prof. J. Zwierzyckiego i Gimnazjum w Krobi wywalczyli we wspaniałym, sportowym stylu wicemistrzostwo regionu leszczyńskiego w piłce siatkowej chłopców szkół podstawowych w ramach Wielkopolskich Igrzysk Młodzieży Szkolnej.

Czytaj więcej: Wielkopolskie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w piłce siatkowej

Dnia 24 lutego 2011odbył się zorganizowany przez bibliotekę szkolną konkurs „ZNAMY DZIECI Z BULLERBYN”.

Konkurs przeprowadziła P. Justyna Matusiak. Wzięli w nim udział uczniowie klas trzecich szkoły podstawowej, w tym czternaścioro dzieci z klasy 3a oraz troje dzieci z klasy 3b.

Czytaj więcej: Konkurs Dzieci z Bullerbyn

DYSKOTEKA KARNAWAŁOWA

Karnawał to okres zimowych bali i zabaw. Uczniowie naszej szkoły mieli także możliwość uczestniczenia w dyskotekach karnawałowych. Dnia 23 lutego na balu przebierańców  najpierw bawili się  uczniowie klas I-III, a później IV-VI Szkoły Podstawowej.

Czytaj więcej: Dyskoteka Karnawałowa

Szkolny Zespół Biskupiański
na V  Festiwalu Tradycji i Folkloru w Domachowie.
 
     „Nasza mała Ojczyzna to Biskupizna” – region, w którym dążymy do podtrzymania oraz troskliwego pielęgnowania tradycji praojców.
      Aby ocalić od zapomnienia dawne stroje, zwyczaje i obyczaje swoich przodków, zrodziła się idea organizowania imprez folklorystycznych, gromadzących miłośników Biskupizny. Podczas tych  uroczystości prezentują swój dorobek artystyczny zespoły biskupiańskie z naszej gminy.
     W tym roku odbył się już V Festiwal Tradycji i Folkloru organizowany corocznie w Domachowie. W czasie trwania festiwalu zaprezentował swoje umiejętności wokalno-taneczne Szkolny Zespół Biskupiański działający przy Zespole Szkoły Podstawowej i Gimnazjum w Krobi. Członkowie zespołu w przepięknych, ludowych strojach zademonstrowali  wiersze, przyśpiewki gwarą biskupiańską oraz zaprezentowali tańce regionalne. Występ dzieci wzbudził duże zainteresowanie i uznanie ze strony widzów, zwolenników i miłośników Biskupizny. Dzieci zostały nagrodzone gromkimi brawami oraz otrzymały upominki ufundowane przez Burmistrza Krobi, pana Sebastiana Czwojdę.Odsłon artykułów:
2454993


https://nrais.dgda.gov.bd/public/jepang/https://learning.modernland.co.id/api/toto/http://himatikauny.org/wp-includes/mahjong-ways-3/https://www.jst.hvu.edu.vn/akun-pro-kamboja/https://section.iaesonline.com/akun-pro-kamboja/https://journals.uol.edu.pk/sugar-rush/http://mysimpeg.gowakab.go.id/mysimpeg/aset/https://jurnal.jsa.ikippgriptk.ac.id/plugins/https://ppid.cimahikota.go.id/assets/demo/https://journals.zetech.ac.ke/scatter-hitam/https://silasa.sarolangunkab.go.id/swal/https://sipirus.sukabumikab.go.id/storage/uploads/-/sthai/https://sipirus.sukabumikab.go.id/storage/uploads/-/stoto/https://alwasilahlilhasanah.ac.id/starlight-princess-1000/https://www.remap.ugto.mx/pages/slot-luar-negeri-winrate-tertinggi/https://waper.serdangbedagaikab.go.id/storage/sgacor/https://waper.serdangbedagaikab.go.id/public/images/qrcode/slot-dana/https://siipbang.katingankab.go.id/storage_old/maxwin/https://waper.serdangbedagaikab.go.id/public/img/cover/10k/